Naše
Portfolio

Ve fondu eMan Innovations investujeme do dvou až tří nových projektů ročně. Fond může v případě uvážení investičního výboru investovat v roce 2022 i do projektů z dalších technologických odvětví.

O Zenplanto

Události posledních let nám více než kdy dřív připomínají, že je důležité pamatovat na své zdraví, bránit se stresu a pravidelně si dopřávat klid a odpočinek. Do fondu eMan Innovations proto vstupuje společnost Zenplanto. Zabývá se výrobou CBD produktů včetně pěstování rostlin ve vlastních halách s použitím hydroponických systémů a nejnovějšího LED osvětlení. Celý pěstební proces probíhá výhradně s použitím bio přípravků – v konopí tak nezůstávají žádné toxické pesticidy ani další škodlivé látky. Kromě českého trhu chce Zenplanto svými produkty oslovit i ten evropský.

Repeato

Mobilní platforma Repeato propojuje učitele hry na hudební nástroj s jejich studenty, a zvyšuje tak efektivitu celkové výuky. Ať už jde o klavír nebo kytaru, nejdůležitější je totiž hraní neustále procvičovat. Prostřednictvím aplikace mohou studenti okamžitě sdílet své pokroky při cvičení doma a nemusejí čekat na další osobní setkání. Rychlá zpětná vazba od učitele motivuje studenty k samostatnému učení a zlepšování.

Savee

Chytré řešení pro inteligentní a úsporné řízení osvětlení. Brněnský startup nabízí bezdrátové řešení, které lze osadit do nových, ale i starých budov (takzvaný retrofit) bez nutnosti složitých a nákladných rekonstrukcí. Cílem je nabídnout inteligentní správu svícení a úsporu energie pro komerční a administrativní budovy, obchodní centra, parkoviště, skladové či průmyslové haly nebo sportovní areály.

iiSign

Bezpečnější přechody, ve městech i na vesnicích. Brněnský projekt nabízí inovativní dopravní značky, které aktivně monitorují dění ve svém okolí a v případě nebezpečí kolize dávají výstražné signály. Značky lze instalovat na přechody pro chodce, nájezdy na hlavní silnice, stopky a nepřehledné křižovatky ve městech, v okolí škol nebo dětských hřišť. Princip spočívá v tom, že značka zaregistruje blížící se vozidlo a ověří, zda se v okolí pohybují chodci – v tom případě pustí varovnou optickou signalizaci.

eRig

Pražský startup vyvíjí projekt elektronického zvonku a osobního vrátného. Systém uživatele na dálku propojí například s návštěvou, kterou může pustit do bytu. Nebo s kurýrem, jemuž umožní vstup pouze do zádveří, kde nechá zásilku či nákup. Lze ale komunikovat i s dalším příslušenstvím firemní recepce, rodinného domu nebo příjezdové brány. To vše bezpečně, bez prozrazení osobních údajů a odkudkoliv.

Juooh

České modulární domy, které rostou. Jsou totiž škálovatelné a přizpůsobí se tomu, jak se život jejich uživatelů mění. Lze začít s jedním modulem a postupně přidávat další podle počtu členů domácnosti a jejích potřeb. Díky nosnému rámu a spodnímu krytí z nerezové oceli jsou lehké, pevné a prakticky nezničitelné. K přízemí lze přidat až dvě nadzemní patra, k dispozici jsou i bezbariérové moduly nebo řešení k bydlení na vodě. A to nejlepší: vývoj i výroba kompletně probíhají v Česku.

Nikatron

Od myšlenky až po výrobek – to je motto brněnské společnosti, která se zabývá navrhováním a výrobou elektroniky. Věnuje se celému procesu od návrhu, výzkumu a vývoje přes prototypování a 3D tisk až po kusovou a malosériovou výrobu. Společnost nabízí například řešení mobilní Wi-Fi, kamerových systémů a LED osvětlení, systém nabíjení akumulátorů pomocí fotovoltaiky nebo systém pro řízení taktu na pásových dopravnících. Výrobky dodává i další společnosti z našeho portfolia Savee.

Upozornění

Tento web je určen pouze pro kvalifikované investory. Nejste-li kvalifikovaným investorem dle zákona č. 240/2013 Sb., stránky prosím opusťte.